Bizi takip edin

Haberler

‘Palavra’ Şarkısının Başarısı Felis Ödülleri ile Taçlandırıldı        

Bankalararası Kart Merkezi’nin yayınladığı, ‘vatandaşı sevindiren, dolandırıcıları üzen’ Palavra filmi, Felis Ödülleri’nde toplam 6 ödüle layık görüldü.

tarihinde yayımlandı

Bankalararası Kart Merkezi’nin (BKM) vatandaşı sevindiren, dolandırıcıları üzen filmi ‘Palavra’, farklı sektörlerdeki en yenilikçi proje ve üstün pazarlama örneklerinin ödüllendirildiği ve bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Felis Ödülleri’nde başarısını taçlandırdı.

Başarılı oyuncu Demet Evgar’ın yer aldığı film, 6 ödül birden kazandı.

Dolandırıcılara göz açtırmayan Palavra;

  • Üretimde Ustalık ve Tasarım bölümünde 2,
  • Sosyal Sorumluluk ve Sürdürülebilirlik kategorisinde 2,
  • Dönüştüren Pazarlama Etkisi Kategorisi,
  • Ve Film, Radyo ve Entegre Kampanya bölümlerinde 1’er adet olmak üzere 6 ödüle layık görüldü.

Pek çok projenin değerlendirildiği organizasyonda Bankalararası Kart Merkezi, Dönüştüren Pazarlama Etkisi ve PR kategorilerinde olmak üzere 2 ödül daha kazanarak geceyi 8 ödülle kapattı.

Sektör uzmanlarını bir araya getiren ödül töreni, kamuoyunun dikkatini bir kez daha ‘bilgi güvenliği’ ve ‘kişisel verilerin gizliliği’ gibi konulara çekti. Şarkı, YouTube üzerinden rekor sayıda dinlenirken sosyal medyada en çok konuşulan konulardan biri oldu.

“Dolandırıcıları üzecek, vatandaşı sevindirecek bir eser” sloganıyla yayınlanan parçada kötü niyetli kimselerin vatandaşları telefonla arayarak kişisel bilgilerini talep etmesi, ironi eşliğinde konu ediliyor ve bu kapsamda farkındalık sağlanırken akılda kalıcı uyarılar, eğlenceli bir şekilde paylaşılıyor.

Hala izlemediyseniz haberin devamında yer alan ‘ödüllü’ videoya göz atmanızı öneririz.
İyi seyirler.

Okumaya Devam Et