Bizi takip edin

Haberler

BKM’nin ‘Palavra’ ve ‘Sana Ne?’ Reklam Filmlerine Gümüş Effie Ödülü

Bankalararası Kart Merkezi’nin reklam filmleri, prestijli ödüllerle başarılarını taçlandırmaya devam ediyor…

tarihinde yayımlandı

Bankalararası Kart Merkezi’nin (BKM) -vatandaşı sevindiren dolandırıcıları üzen- reklam filmleri ‘Palavra’ ve ‘Sana Ne?’, Effie 2020 Ödülleri’nde Sektörel kategoride yer alan ‘Kartlar, Alternatif Ödeme Sistemleri ve Sadakat Programları’ dalında ödüle layık görüldü.

Gümüş Elfie Ödülü kazanan başarılı reklam filmleri; daha önce Felis, Sardis, İstanbul Marketing Awards ve Kristal Elma ödülleri de kazanmış, ayrıca YouTube Ads Leaderboard’da en iyi 10 reklam arasında gösterilmişti.

Bankalararası Kart Merkezi yürütücülüğünde, FCB Artgroup reklam ajansı ve SEM medya ajansı uzmanlığı ile hazırlanan reklam filmlerinden Palavra, son dönemin geniş kitlelere ulaşan en önemli yapımları arasında gösteriliyor.

“Bankalararası Kart Merkezi’nden dolandırıcıları üzecek, vatandaşı sevindirecek bir eser” sloganıyla açılan reklam filminde Ajda Pekkan’ın 1975 tarihli, ‘Palavra Palavra’ adlı parçasının başarılı bir uyarlaması sahneleniyor. Reklam filminde telefonla yapılan dolandırıcılık odağında kişisel veri güvenliğine yönelik önlemlere dikkat çekilirken kamuoyunun bu alanda bilinçlendirilmesine katkı sağlanıyor.

Sosyal medyada haftalarca gündemde kalan ve 2019’un en iyi reklam videoları arasında gösterilen Palavra, YouTube üzerinden yüz binlerce gösterime ulaşmış durumda. Palavra reklam videosunu haberin devamında izleyebilirsiniz.

Kişisel verilerin, kredi kartı bilgilerinin, parola ve şifrelerin paylaşılmaması gibi güvenlik odağındaki başlıca konuları eğlenceli bir şekilde ele alan ‘Sana Ne?’ reklam filmi, bir başka Ajda Pekkan klasiği. Yine 1975 tarihli ‘Sana Ne, Kime Ne?’ adlı parçanın uyarlaması…

“Şifre, hesap ve kart bilgini isteyenlere ‘Sana Ne’ de! İnternette kişisel bilgilerini korumak için önlem al! Bilgiguvende.com’u takip et!” sözleriyle tamamlanan başarılı reklam filmi, geniş kesimlerin güvenlik odağında bilinçlenmesinde rol üstlenmeye devam ediyor.

Sana Ne? reklam videosunu haberin devamında izleyebilirsiniz. İyi seyirler…

Okumaya Devam Et